Skip to main content

NEWSY
HANDLOWE

Piwo Janusz Moczywąs Browaru Waszczukowe z zaszczytnym tytułem Podlaskiej Marki Roku 2022 w kategorii Produkt Spożywczy.

April 24, 2023 - 07:25

Piwo Janusz Moczywąs Browaru Waszczukowe z zaszczytnym tytułem Podlaskiej Marki Roku 2022 w kategorii Produkt Spożywczy.

20 kwietnia 2023 odbyła się finałowa gala XIX edycji Podlaskiej Marki Roku.

Ogłoszeni zostali zwycięzcy najważniejszej nagrody gospodarczej województwa podlaskiego. Wśród dziesięciu finalistów znalazł się Browar Waszczukowe, którego piwo Janusz Moczywąs – niemiecki lager z Puszczy Knyszyńskiej zostało docenione przez Kapitułę konkursową. Nagrodę wręczył Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki.

Każdy, kto zamieszkuje lub kiedykolwiek odwiedził północno-wschodnią Polskę, ma świadomość, że Podlasie to region niezwykły, który słynie z walorów przyrodniczych i kulturowych. I to właśnie tu, gdzie natura przeplata się z bogatą historią i tradycją, w sercu Puszczy Knyszyńskiej, w Browarze Waszczukowe powstaje Janusz Moczywąs.
Dobre rzemiosło zależy od dobrych komponentów i dobrych pomysłów, a tego beerbrownikom z Czarnej Białostockiej nie brakuje. Nagroda trafiła do najlepszych. Gratulujemy i polecamy.