Skip to main content
 

POSTAW NA NAS

W dynamicznym świecie handlu FMCG, wszystko sprowadza się do rozwiązań tworzonych z myślą o lepszych wynikach. Rozwiązania takie wymagają wiedzy i ludzi pełnych pasji, którzy mają perfekcyjną znajomość branży. Będąc partnerem Twojej Firmy, zrobimy wszystko, abyś zawsze o krok wyprzedzał konkurencję na intensywnie zmieniającym się rynku.  

 

NASZA HISTORIA

WIELE FIRM JEDNA WIZJA

Jako pierwsza w 1989 roku, została założona firma TEDI Dystrybucja w Nowych Piekutach na Podlasiu. W 1994 roku w Olsztynie powstał MAG - drugi kluczowy podmiot naszej Grupy. Kolejna dekada była okresem intensywnego rozwoju i ekspansji. Zaowocowała otwarciem filii w Chwaszczynie, Suwałkach i Siedlcach. Od 2007 roku zasięg Grupy obejmował dalsze obszary. Zakup KCD w Bydgoszczy, Tano w Warszawie i Mak

w Piotrkowie Trybunalskim, znacznie wzmocnił pozycję Kompanii Dystrybucyjnej na rynku. Następne lata to inwestycje w oddziały w Lublinie i we Wrocławiu. W 2021 roku dokonaliśmy kolejnego otwarcia - w Kaliszu. Dzięki spójnej strategii, dziś tworzymy silną i rozpoznawalną Firmę, która bezustannie się rozwija i ma sprecyzowane kierunki działania na kolejne lata. Prezentowane dane dotyczą trzech spółek - TEDI, TANO i MAG.

1989

KD TEDI / Nowe Piekuty

Na Podlasiu powstaje firma Tedi Dystrybucja, obecnie Kompania Dystrybucyjna Tedi

ILOŚĆ
KLIENTÓW
520
POWIERZCHNIA
MAGAZYNOWA W m2
650
SPRZEDAŻ
NETTO W MLN
650
 
1989
2005
2024
 

KOMPANIA DYSTRYBUCYJNA W LICZBACH (TEDI i TANO)

Skala działalności Kompanii Dystrybucyjnej to ponad trzy dekady rozwoju, które pozwoliły nam osiągnąć prezentowane wyniki, których poziom stale wzrasta.

0 Zatrudnionych Pracowników
0 Przedstawicieli handlowych
0 Klientów w obsłudze
0 Powierzchni magazynowej (m2)
0 Aut osobowych i ciężarowych
0 Marek w ofercie
0 Roczna dynamika sprzedaży (%)
 

ZESPÓŁ HANDLOWY

Sukces naszej firmy zawdzięczamy w dużej mierze profesjonalnemu zespołowi handlowemu. Ponad 140 przedstawicieli, sprawnie dociera do klientów na terenie znacznej części kraju. Wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku sprawiają, że wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Partnerów i jesteśmy gwarantem korzystnych cen, szerokiego asortymentu i jakości.

 

LOGISTYKA I DYSTRYBUCJA

Ponad 30-letnie doświadczenie w logistyce. Własne centra dystrybucyjne. Rozbudowana flota pojazdów dostawczych i osobowych. Idealnie zaplanowane i efektywne łańcuchy dostaw. To wszystko sprawia, że zamówiony towar dociera na czas do odbiorców i postrzegani jesteśmy jako zaufany partner.

ZARZĄD

Od ponad 30 lat tworzymy Firmę, która ma sprecyzowaną strategię i kierunki działania. Stawiamy na ciągły rozwój. Filarem Kompanii Dystrybucyjnej są Pracownicy. To dzięki nim, odnosimy sukcesy i realizujemy potrzeby naszych Klientów.

ZARZĄD

ZARZĄD

Komplementariusz

Tadeusz Wojtkowski

ZARZĄD

Komplementariusz

Arkadiusz Wojtkowski

HANDEL

Dysponujemy pełną wiedzą o naszych produktach i usługach. Służymy pomocą, informujemy o promocjach, nowościach oraz przyjmujemy zamówienia klientów.

HANDEL

HANDEL

Dyrektor Handlowy o. Nowe Piekuty

Grzegorz Niemyjski

Nowe Piekuty

HANDEL

Dyrektor Handlowy o. Suwałki, Siedlce i Lublin

Janusz Krzewski

Suwałki | Siedlec | Lublin

HANDEL

Dyrektor Handlowy o. Piotrków Trybunalski

Tomasz Natkański

Piotrków Trybunalski

HANDEL

Dyrektor Handlowy o. Wrocław i Kalisz

Waldemar Nowacki

Wrocław | Kalisz

HANDEL

Dyrektor Handlowy

Zbigniew Kołbuk

Marki (Tano Dystrybucja)

HANDEL

Dyrektor Oddziału

Łukasz Szuba

Marki (Tano Dystrybucja)

HURT

Realizujemy zamówienia, które są gwarancją płynności dostaw oraz korzystnych cen dla klientów hurtowych.

HURT

Kierownik Handlowy ds. Hurtu

Paweł Urban

SIECI I PROMOCJE

Tworzymy korzystne oferty i promocje dla Partnerów zrzeszonych w sieciach handlowych.

SIECI I PROMOCJE

Dyrektor Handlowy ds. Sieci i Promocji

Dariusz Dryl

MAGAZYN

Odpowiadamy za efektywne przechowywanie towarów, ewidencjonowanie, kontrolę jakościową i ilościową. Zarządzamy logistyką przyjęć towaru i wydawania dostaw do klientów.

MAGAZYN

Kierownik ds. Magazynów

Krzysztof Rogowski

LOGISTYKA I TRANSPORT

Odpowiadamy za planowanie, sprawną i terminową organizację dostaw produktów do naszych Klientów. Dzięki nowoczesnym narzędziom oraz środkom transportu, zapewniamy terminowość i najwyższy poziom obsługi.

LOGISTYKA I TRANSPORT

Dyrektor ds. Logistyki i Transportu

Michał Brzozowski

OBSŁUGA KLIENTA

Efektywnie i profesjonalnie obsługujemy naszych Klientów. Prowadzimy nadzór nad obiegiem dokumentów Klientów i Dostawców.

OBSŁUGA KLIENTA

Dyrektor Działu Obsługi Klienta

Łukasz Wyszyński

CALL CENTER

Nawiązujemy kontakt i pozyskujemy nowych Klientów, a także uczestniczymy w przyjmowaniu i realizacji zamówień. Udzielamy informacji na temat naszych usług i produktów.

CALL CENTER

Koordynator Działu Handlowego Call Center

Iwona Misierewicz

ROZLICZENIA

Nadzorujemy i przeprowadzamy proces rozliczeń z dostawcami. Zajmujemy się kontrolą wyników sprzedaży. Naliczamy prowizje.

ROZLICZENIA

Dyrektor ds. Rozliczeń

Wiesława Kęcka

ZAKUPY

Optymalizujemy proces zakupowy, mając na względzie maksymalizację wyników Firmy. Negocjujemy warunki zakupu i promocji u dostawców tak, aby nasza oferta była najkorzystniejsza dla klientów. Odpowiadamy za zapewnienie dostępności produktów.

ZAKUPY

Dyrektor ds. Zakupów

Barbara Kuranowska

KSIĘGOWOŚĆ

Odpowiadamy za prowadzenie operacji finansowych Firmy. Prowadzimy księgi rachunkowe, ewidencję i zestawienia. Weryfikujemy dokumenty i dokonujemy operacji na rachunkach bankowych.

KSIĘGOWOŚĆ

Dyrektor Finansowy

Paulina Wojtkowska-Brzozowska

MARKETING
I KOMUNIKACJA

Dbamy o pozytywny wizerunek Firmy i spójną komunikację wizualną. Wspieramy sprzedaż. Realizujemy akcje promocyjne. Działania opieramy na potrzebach rynku i życzeniach naszego klienta.

MARKETING
I KOMUNIKACJA

Manager ds. Kreacji - Projektant

Justyna Surdykowska

IT

Specjalizujemy się we wdrażaniu nowoczesnych technologii, a także modernizacji i integracji istniejących już systemów. Dbamy o sprawne działanie naszych systemów. Udzielamy wsparcia.

IT

Kierownik Działu IT

Grzegorz Urbasz

KONTROLING I ANALIZY

Kontrolujemy procesy i analizujemy wyniki. Na podstawie wniosków możemy stale się rozwijać
i podnosić poziom naszych usług.

KONTROLING I ANALIZY

Analityk, specjalista ds. Kontrolingu

Bogdan Sadowski